HAKKIMIZDA

ATS Asfalt Teknolojileri Sanayi

Teknolojik ve yüksek hassasiyetli üretim uygulamaları sayesinde, yol yapım araç üstü ekipmanlarında, asfalt tesis kurulumları ve revizyonlarında zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Asfalt Distribütörü, Kombi, Roley Tank, Kar Küreme Aracı ve Tuz Serici, Asfalt Emülsiyon Üretim Tesisi, Polimer Modifiye Bitüm Tesisi ve Bitüm Depolama Tankları üretimleri ile müşterilerine çözüm ortağı görevini üstlenmektedir.

Stoklarını geliştirerek tedarik süreçlerini en kısa zamanı düşürmek, çözümlerini müşterilerine tam zamanında ulaştırmak için çalışmaktadır.

ATS Asfalt Teknolojileri Sanayi, Asfalt makinalarında en yüksek teknoloji ve en uygun maliyetleri sağlamak için üretim ve  arge çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Ülke asfalt makinaları ihtiyacını karşılamak için, yurt içi ve dışı kaynaklı teknolojileri kullanarak en yüksek dayanıma sahip tesis ve ekipmanları üreterek ; ülke içerisinde en yaygın servis ve teminleri sağlayan, müşterilere en yakın çözüm ortağı olmaktır.

VİZYONUMUZ

ATS Asfalt Teknolojileri Sanayi firması vizyonu, yenilenmeyi kendine prensip edinmiş kurumsal bir firmayı olmayı başarmak ve Akademik-Arge tabanlı çalışmalarıyla, ülke hizmetlerine teknoloji üreten bir tecrübe kurumu olmaktır.

ATS ASFALT TEKNOLOJİLERİ SANAYİ
YÖNETİM KURULU